Galimybės

Laiškų šifravimas padės išvengti

Slapto laiškų skaitymo

Internetas yra didelė erdvė su daug žmonių joje. Labai lengva yra asmeniui, kuris turi prieigą prie kompiuterių ar tinklų, per kurį jūsų informacija keliaujana, “pagauti” šią informaciją ir ją perskaityti. Lygiai taip pat kaip kažkas, esantis gretimame kambaryje gali girdėti jūsų telefoninį pokalbį,  žmonės, naudojantys kompiuterius “šalia” jūsų el. laiško kelio, gali skaityti ir kopijuoti jūsų žinutes.

Tapatybės vagystės

Jei kas nors gali gauti vartotojo vardą ir slaptažodį, kurį naudojate prisijungti prie savo elektroninio pašto serverio, jie gali skaityti jūsų elektroninį paštą ir siųsti klaidingus elektroninius laiškus, naudodami jūsų tapatybę. Labai dažnai šie įgaliojimai gali būti gauti “pasiklausymo” SMTP, POP, IMAP arba Webmail jungčių, skaitydami elektroninius laiškus, kuriuose jūs įtraukti šią informaciją arba pasinaudojus kitomis priemonėmis.

Klaidingų pranešimų

Yra labai lengva sukurti pranešimus, kurie atrodo tarsi juos siunčia kas nors kitas. Daugelis virusų pasinaudoja šia situacija propaguoti save. Apskritai, nėra būdo patitikri ar pranešimo siuntėjas yra tikrasis siuntėjas – siuntėjo vardas galėjo būti lengvai padirbtas.

Pranešimo kartojimo

Lygiai taip pat kaip pranešimas gali būti pakeistas, žinutes gali būti išsaugotos,  pakeistos, ir persiūstos vėliau! Jūs galite gauti tikrą pirminį pranešimą, bet po to galite gauti tolesnius padirbtus pranešimus, kurie atrodys kaip galiojantys.